> PRACA > Kraków

Młodszy Księgowy ds. Zobowiązań z j. czeskim w Kraków, Małopolskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Zakres obowiązków: Wsparcie zespołu księgowego ds. zobowiązań (Accounts Payable) Korespondencja z dostawcami i klientami w j. czeskim Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Wprowadzanie faktur do systemu SAP Pomoc w przygotowywaniu raportów kontrolnych oraz ich analizie Inne ogólne prace administracyjno-biurowe Wymagania: Dobra znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie (min. poziom B1/B2) Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków Sprawność w zakresie używania programów komputerowych Mile widziana znajomość systemu SAP Wiedza z zakresu księgowości będzie dodatkowym atutem włączsię a zyskasz solidne wdrożenie w nowe obowiązki umowę o pracę w elastycznych godzinach szkolenia językowe i kontakt z językiem obcym na co dzień różnorodne benefity do wyboru szkolenia z umiejętności miękkich i twardych komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę prywatną opiekę medyczną wydarzenia integracyjne biuro tuż przy Bonarka City Center ubezpieczenie na życie

Detale ogłoszenia: Młodszy Księgowy ds. Zobowiązań z j. czeskim
Sprzedawca: innogy Business Services Polska Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj